Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özel Zombi Rehberi
#1
Herkese selam, bu rehberimizde WWZ'deki özel sınıf zombilerden bahsedeceğiz.

Lurker/Hider: 
Bu özel zombi genellikle saklandığı yerden üzerinize atlayıp sizi yere sabitleyerek düşene veya ölene kadar size saldırmaya devam eder. Eğer takım arkadaşlarınızdan uzaktaysanız tehlikedesiniz demektir çünkü kurtulmak için birinin size yardım etmesi gerekir. Lurker her geçen saniye canınızı hızla götürdüğü için takım arkadaşlarınızı kurtarırken acele etmelisiniz. Lurker'ı genelde karakterinizin konuşmasından veya çıkardığı seslerden yakınlarda olduğunu anlayabilirsiniz.

Bull:
Polis zırhı giyen bu özel zombi sizi gördüğü anda kükreyecek ve bir kaç saniye gecikmede sonra saldırı moduna geçecektir, hızla üzerinize koşarak sizi yakalayacak ve yere vurmaya başlayacaktır, siz veya kendisi ölene kadar devam edecektir. Bull'un kurşun geçirmez zırhı olduğu için normal şekilde öldürmeniz çok zordur sadece kafasındaki kaskı ateş ederek parçalayarak yada sırtındaki açık kısmından yakın dövüş saldırısı ile kolayca öldürebilirsiniz.

Gasbags:
Hazmat koruyucu elbisesi giyen bu özel zombiler gövdesinden vurulduğunda etrafa zehirli gaz yaymaya başlayacak ve  eğer  karakteriniz gaza maruz kalırsa ekranınız bulanıklaşarak yavaşça canınız gitmeye başlayacak, bunu önlemek için Gasbags'i kafadan vurmanız gerek.

Infector:
Bu özel zombi ise üzerinize uzaktan virüs püskürtücek ve eğer zamanında kendinizi 'E' tuşuna basarak dezenfekte etmesseniz sizi de zombiye dönüştürecektir.

Bomber:
Üzerinde patlayıcı yelek olan bu zombiler sizin üzerinize gelerek kendini patlatacaktır bu patlama zombiye ateş ederekte tetiklenebilir. Güvenli bir şekilde öldürmek için önce bacaklarına sıkarak hareketini engellemeniz gerekmektedir.

Screamers:
Çığlık ataral etrafınıza daha fazla zombi çekilmesine neden olurlar. Uzak mesafeden ateş ederek kolayca öldürebilirsiniz.
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Exterminator Sınıfı Rehberi ciHunter 0 477 28-04-2020, Saat: 02:25
Last Post: ciHunter
  Slasher Sınıfı Rehberi ciHunter 0 513 20-04-2020, Saat: 16:55
Last Post: ciHunter
  Medic Sınıfı Rehberi ciHunter 0 488 20-04-2020, Saat: 16:31
Last Post: ciHunter
  Hellraiser Sınıfı Rehberi ciHunter 0 454 20-04-2020, Saat: 16:00
Last Post: ciHunter
  Gunslinger Sınıfı Rehberi ciHunter 0 459 20-04-2020, Saat: 15:32
Last Post: ciHunter

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Hakkımızda
    Oyuncu Mekanı küfür ve argo olmadan, akıcı bir dil ile; oyunlar hakkında gönderi, yorum, soru/cevap şeklinde paylaşım yapılan ve bu paylaşımların içerisine eklenebilen dosya türleri ile oyuncular arasında dosya paylaşımını sağlayan bir platformdur.